Asset 7Asset 3Asset 4
  • Home
  • Contact

Wil je meer weten over Move, heb je een vraag, wil je meedoen aan onze projecten of met ons samenwerken? Neem contact met ons op! Stuur ons een bericht via onderstaand contactformulier.

 

Contactformulier

  • Mijn vraag is voor de hub in...
  • Ik ben een...
  • Ik heb een vraag over...

Contactgegevens

Email algemeen
info@stichtingmove.nl

KvK nummer: 30264136
IBAN: NL42RABO0149873514

Bezoek- en postadres
‘De zolder’ van het KF Heinfonds
Maliesingel 28-I
3581 BH Utrecht

Let op: onze postbus is opgeheven.

Contactpersonen:

Move Groningen: Foke Prins
foke@stichtingmove.nl | 0681945270

Move Enschede, Almelo & Hengelo: Mart Broen
mart@stichtingmove.nl | 0651060804

Move Amsterdam: Philippe Bos
amsterdam@stichtingmove.nl | 0651077046

Move Utrecht: Mette Kerklaan
mette@stichtingmove.nl | 0651038164

Move Leiden & Den Haag: Elsa Varela Put
elsa@stichtingmove.nl | 0651065159

Move Rotterdam & Delft: Annemiek Slingerland
annemiek@stichtingmove.nl | 0651057588

Move Nijmegen & Arnhem: Elsemiek van Dulmen
elsemiek@stichtingmove.nl | 0681945460

Move Eindhoven & Tilburg: Maartje van Gelder
maartje@stichtingmove.nl | 0651344726

Move Nederland: Jony Ferket
jony@stichtingmove.nl | 0614413018


Bezoekadressen steden

Kantoor Utrecht: ‘De zolder’ van het KF Heinfonds: Maliesingel 28-I
Kantoor Amsterdam: 
Kantoor Leiden: Morsweg 55E
Kantoor Rotterdam: Eendrachtsplein 3
Kantoor Delft: TU Delft gebouw 26B: Van der Burghweg 1
Kantoor Tilburg: Gebouw Videolab, 5e verdiepingTorenallee 20
Kantoor Nijmegen:
BUUR Brakkenstein: Deken van Hensburchstraat 2 
Kantoor Groningen:
Buurtcentrum Sonde2000: Eikenlaan 288-1 
Kantoor Den Haag: Humanity Hub The Hague: Fluwelen Burgwal 58
Kantoor Enschede: ‘T Proathuus 10: Regulusstraat
Kantoor Eindhoven: Gebouw Videolab, 5e verdieping: Torenallee 20