Asset 7Asset 3Asset 4
  • Home
  • Contact

Wil je meer weten over Move, heb je een vraag, wil je meedoen aan onze projecten of met ons samenwerken? Neem contact met ons op! Stuur ons een bericht via onderstaand contactformulier.

 

Contactformulier

  • Mijn vraag is voor de hub in...
  • Ik ben een...
  • Ik heb een vraag over...

Contactgegevens

Email algemeen
info@stichtingmove.nl

KvK nummer: 30264136
IBAN: NL42RABO0149873514

Bezoek- en postadres
‘De zolder’ van het KF Heinfonds
Maliesingel 28-I
3581 BH Utrecht

Let op: onze postbus is opgeheven.

Contactpersonen:

Move Groningen: Saskia Kamminga
saskia@stichtingmove.nl | 0651088369

Move Enschede, Almelo & Hengelo: Kylie Bollegraf
kylie@stichtingmove.nl | 0651060804

Move Amsterdam & Utrecht: Maxime van Trier
maxime@stichtingmove.nl | 0651077046

Move Leiden & Den Haag: Luuk Clausing
luuk@stichtingmove.nl | 0651065159

Move Rotterdam & Delft: Fenne Oppers
fenne@stichtingmove.nl | 0651068464

Move Nijmegen & Arnhem: Marlies van Schelven
marlies@stichtingmove.nl | 0651006048

Move Eindhoven & Tilburg: Anne-Claire Pap
anne-claire@stichtingmove.nl | 0651078795

Move Nederland: Jony Ferket
jony@stichtingmove.nl | 0614413018


Bezoekadressen steden

Kantoor Utrecht: ‘De zolder’ van het KF Heinfonds: Maliesingel 28-I
Kantoor Amsterdam: MidWest: Cabralstraat 1
Kantoor Leiden: Morsweg 55E
Kantoor Rotterdam: Haringvliet 2-0006
Kantoor Delft: TU Delft gebouw 26B: Van der Burghweg 1
Kantoor Tilburg: Gebouw Videolab, 5e verdiepingTorenallee 20
Kantoor Nijmegen:
BUUR Brakkenstein: Deken van Hensburchstraat 2 
Kantoor Groningen:
Buurtcentrum Sonde2000: Eikenlaan 288-1 
Kantoor Den Haag: Humanity Hub The Hague: Fluwelen Burgwal 58
Kantoor Enschede: ‘T Proathuus 10: Regulusstraat
Kantoor Eindhoven: Gebouw Videolab, 5e verdieping: Torenallee 20