Asset 7Asset 3Asset 4
  • Home
  • Wie we zijn

Stichting Move werd opgericht door studenten van roeivereniging Orca in Utrecht.

De aanleiding was een succesvol project in de wijk Hoograven, waarin kinderen en studenten zich samen inzetten voor de buurt. De twee groepen, die normaal gesproken niet met elkaar in aanraking komen, leerden elkaar kennen en zagen wat ze samen konden bereiken.

Na dit succes werd Stichting Move opgericht. Met als doel om door heel Nederland projecten te starten, en dat is gelukt!


Vacatures

Aan de slag bij Stichting Move. Vacatures, solliciteren, open sollicitatie. Blije mensen eten en drinken aan grote tafel.

Wil jij ook aan de slag bij Move? Bekijk dan onze vacatures voor meer informatie en om te solliciteren.

Het team

Move bestaat uit een jong en ambitieus team dat zich met veel betrokkenheid en enthousiasme inzet voor het bereiken van onze doelstellingen. We hechten veel waarde aan de persoonlijke groei van onze medewerkers. Samen met de grote groep studenten die zich vrijwillig inzet binnen onze projecten zorgen zij ervoor dat we inmiddels al tien jaar projecten opzetten door heel Nederland.


Medewerkers

 ?>
Esther

Regiocoördinator Zuid-Holland
esther@stichtingmove.nl

 ?>
Daniëlle

Regiocoördinator Utrecht & Amsterdam
danielle@stichtingmove.nl

 ?>
Milou

Projectcoördinator Leiden & Den Haag
milou@stichtingmove.nl

 ?>
Rosalie

Projectmedewerker Nijmegen & Arnhem
rosalie@stichtingmove.nl

 ?>
Iris

Projectmedewerker Groningen
iris@stichtingmove.nl

 ?>
Sacha

Projectcoördinator Nijmegen & Arnhem
sacha@stichtingmove.nl

 ?>
Lizan

Projectmedewerker Tilburg & Eindhoven
lizan@stichtingmove.nl

 ?>
Pleun

Projectmedewerker Tilburg & Eindhoven
pleun@stichtingmove.nl

 ?>
Mette

Projectcoördinator Utrecht & Amsterdam
mette@stichtingmove.nl

 ?>
Saskia

Projectcoördinator Groningen
saskia@stichtingmove.nl

 ?>
Jeremy

Projectmedewerker Enschede, Almelo & Hengelo
jeremy@stichtingmove.nl

 ?>
Fleur

Projectmedewerker Utrecht & Impact
fleur@stichtingmove.nl

 ?>
Berdien

Impactcoördinator
berdien@stichtingmove.nl

 ?>
Ties

PR & Communicatie
ties@stichtingmove.nl

 ?>
Kelly

Contentspecialist
kelly@stichtingmove.nl

 ?>
Anne-Claire

Projectcoördinator Eindhoven & Tilburg
anne-claire@stichtingmove.nl

 ?>
Annemiek

Projectmedewerker Rotterdam
annemiek@stichtingmove.nl

 ?>
Fenne

Projectcoördinator Rotterdam
fenne@stichtingmove.nl

 ?>
Maxime

Projectcoördinator Utrecht & Amsterdam
maxime@stichtingmove.nl

 ?>
Mayke

Projectcoördinator Rotterdam & Delft
mayke@stichtingmove.nl

 ?>
Luuk

Projectcoördinator Den Haag & Leiden
luuk@stichtingmove.nl

 ?>
Martijn

HR-coördinator
martijn@stichtingmove.nl

 ?>
Jony

Directeur
jony@stichtingmove.nl

 ?>
Marlies

Projectcoördinator Nijmegen & Arnhem
marlies@stichtingmove.nl

 ?>
Kylie

Projectcoördinator Enschede, Almelo & Hengelo
kylie@stichtingmove.nl

 ?>
Isabella

Strategisch partnership coördinator
isabella@stichtingmove.nl

 ?>
Maartje

Regiocoördinator Noord-Brabant & Gelderland
maartje@stichtingmove.nl

 ?>
Sietske

Programmamanager voortgezet onderwijs
sietske@stichtingmove.nl

 ?>
Michiel

Samenwerkingsverband Kansengelijkheid & Burgerschap
michiel@stichtingmove.nl


Bestuur

 ?>
Tino Wallaart

Voorzitter

Emma Rotman ?> Emma Rotman
Emma Rotman

Secretaris

Camiel Selker ?>
Camiel Selker

Algemeen bestuurslid

Len Tibben ?> Len Tibben
Len Tibben

Penningmeester


Jaarverslag & ANBI-status

We brengen ieder jaar een jaarverslag uit. Het meest recente verslag vind je hier.

Stichting Move is erkend als een Algemeen Nut Beogende Instelling (ANBI).

ANBI - Algemeen Nut Beogende Instelling