Asset 7Asset 3Asset 4
  • Home
  • Wie we zijn

Stichting Move werd opgericht door studenten van roeivereniging Orca in Utrecht.

De aanleiding was een succesvol project in de wijk Hoograven, waarin kinderen en studenten zich samen inzetten voor de buurt. De twee groepen, die normaal gesproken niet met elkaar in aanraking komen, leerden elkaar kennen en zagen wat ze samen konden bereiken.

Na dit succes werd Stichting Move opgericht. Met als doel om door heel Nederland projecten te starten, en dat is gelukt!


Vacatures

Aan de slag bij Stichting Move. Vacatures, solliciteren, open sollicitatie. Blije mensen eten en drinken aan grote tafel.

Wil jij ook aan de slag bij Move? Bekijk dan onze vacatures voor meer informatie en om te solliciteren.

Het team

Move bestaat uit een jong en ambitieus team dat zich met veel betrokkenheid en enthousiasme inzet voor het bereiken van onze doelstellingen. We hechten veel waarde aan de persoonlijke groei van onze medewerkers. Samen met de grote groep studenten die zich vrijwillig inzet binnen onze projecten zorgen zij ervoor dat we inmiddels al tien jaar projecten opzetten door heel Nederland.


Medewerkers

 ?>
Kiora

Stagiair hub Brabant
kiora@stichtingmove.nl

 ?>
Lima

Stagiair hub Utrecht
lima@stichtingmove.nl

 ?>
Lotte

Junior Projectcoördinator Leiden & Den Haag
lotte@stichtingmove.nl

 ?>
Pieter

Projectcoördinator Delft
pieter@stichtingmove.nl

 ?>
Marieke

Projectcoördinator Utrecht & Amsterdam
marieke@stichtingmove.nl

 ?>
Fédi

Projectcoördinator VO Rotterdam
fedi@stichtingmove.nl

 ?>
Foke

Regiocoördinator Noordoost Nederland
foke@stichtingmove.nl

 ?>
Philippe

Projectcoördinator Utrecht & Amsterdam
philippe@stichtingmove.nl

 ?>
Bianca

Office Manager
bianca@stichtingmove.nl

 ?>
Elsemiek

Projectcoördinator Arnhem & Nijmegen
elsemiek@stichtingmove.nl

 ?>
Amna

Projectmedewerker Arnhem & Nijmegen
amna@stichtingmove.nl

 ?>
Elsa

Projectcoördinator Leiden & Den Haag
elsa@stichtingmove.nl

 ?>
Roland

Projectcoördinator Groningen
roland@stichtingmove.nl

 ?>
Iris

Projectcoördinator Nijmegen & Arnhem
iriszwarts@stichtingmove.nl

 ?>
Shabana

Projectmedewerker Enschede, Almelo & Hengelo
shabana@stichtingmove.nl

 ?>
Mart

Projectcoördinator Enschede, Almelo & Hengelo
mart@stichtingmove.nl

 ?>
Sterre

Projectcoördinator Rotterdam
sterre@stichtingmove.nl

 ?>
Laetitia

Contentspecialist
laetitia@stichtingmove.nl

 ?>
Irma

Projectmedewerker Utrecht & Amsterdam
irma@stichtingmove.nl

 ?>
Daniëlle

Regiocoördinator Utrecht & Amsterdam
danielle@stichtingmove.nl

 ?>
Pleun

Junior projectcoördinator Tilburg & Eindhoven
pleun@stichtingmove.nl

 ?>
Mette

Projectcoördinator Utrecht & Amsterdam
mette@stichtingmove.nl

 ?>
Jeremy

Projectmedewerker Enschede, Almelo & Hengelo
jeremy@stichtingmove.nl

 ?>
Berdien

Impact & Doorontwikkeling
berdien@stichtingmove.nl

 ?>
Anne-Claire

Projectcoördinator Eindhoven & Tilburg
anne-claire@stichtingmove.nl

 ?>
Annemiek

Junior Projectcoördinator Delft & Rotterdam
annemiek@stichtingmove.nl

 ?>
Jony

Directeur
jony@stichtingmove.nl

 ?>
Isabella

Strategisch partnership coördinator
isabella@stichtingmove.nl

 ?>
Maartje

Regiocoördinator Noord-Brabant & Gelderland
maartje@stichtingmove.nl

 ?>
Sietske

Programmamanager voortgezet onderwijs
sietske@stichtingmove.nl

 ?>
Michiel

Samenwerkingsverband Kansengelijkheid & Burgerschap
michiel@stichtingmove.nl


Bestuur

 ?>
Bram Hamburger

Bestuurslid

 ?>
Anneloes Tros

Bestuurslid

 ?>
Maria Korini

Bestuurslid

 ?>
Tino Wallaart

Voorzitter

Emma Rotman ?>
Emma Rotman

Secretaris

Len Tibben ?>
Len Tibben

Penningmeester


Jaarverslag & ANBI-status

We brengen ieder jaar een jaarverslag uit. Het meest recente verslag vind je hier.

Stichting Move is erkend als een Algemeen Nut Beogende Instelling (ANBI).